9 týdenní online kurz, který vás pohltí

Hackerky, s.r.o.

Nainstalujeme do vašeho systému nový software

Začít můžete teď hned

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

„Všichni jsme povoláni k tomu,
abychom byli architekty své budoucnosti,
nikoliv jejími oběťmi.“
                                              R. Buckminster Fuller
Být tvůrcem své vlastní reality. Pro někoho otřepaná fráze, pro jiného příjemná, leč nikoliv životně nutná kratochvíle. Však ona ta okolní realita zase tak špatná není, ne?

To záleží na úhlu pohledu. Z toho mého se stává umění tvorby vlastní reality životní nutností, tedy pokud se dál nechcete zapojovat do dramatu a nedostatku, kterým žije většina jiných lidí.

Možná si říkáte, že bude lepší počkat, až se to vše uklidní a vrátí do starých kolejí. Bohužel vás musím zklamat. Staré koleje v rámci rekontrukce světa vytrhali a odvezli na skládku. Což může být špatná zpráva, ovšem reálně je to příležitost, nenechat se omezit žádnými kolejemi.

Mně osobně život postavil do situace, kdy vědět, jak změnit svou realitu, bylo životní nutností, již před řadou let. Mám díky tomu už celkem náskok. A ty, kteří nechtějí čekat na něco, co nepřijde, zvu na cestu, na jejímž konci budete ten náskok mít taky.

Pojďme hacknout svoji realitu

Jak je kurz koncipovaný?

Pět elementů v harmonii
Vyvážený poměr pěti základních elementů je jedním ze základních alchymických principů. Uplatňuji ho ve svém byznysu a toto je první kurz, ve kterém ho zařadím také.

Pět linií, které běží souběžně 
Položíme robustní základy na všech rovinách, které potřebujeme k tomu, aby mohla přijít opravdová změna.

Kombinace on-line a offline akce
Kurz bude interaktivní, s mou podporou a budou ho tvořit videa, texty, nahrávky, vizualizace a zadání pro vás, abyste znalosti rovnou uváděla do praxe.

Posouvat se nemusí být dřina
Mnoho lidí má spojenou transformaci s ne úplně příjemnými procesy. Co když je na nás, vybrat si, jak to může probíhat? Co když růst může být lehký?

Nebudeme na to sami
Jedním z cílů kurzu je rozvoj intuice a komunikace s naší duší. Část obsahu proto bude channelovaná.

 

Jaká témata kurz obsahuje?

Principy energetické tvorby reality

Jako základní rámec využiji (podobně jako ve svém již realizovaném kurzu Orákulum energetické tvorby) velkou arkánu tarotu. Obsah však bude kompletně nový a pro úplnost přidáme stručně také malou arkánu. 

Přijímání podpory a vedení na cestě

Proti všeobecně zažitému přesvědčení, že tvořit si svou realitu znamená, si vše odmakat sama, stojí princip, který říká, že jsme na každém kroku podporováni, pokud to dovolíme. Co pro to dělat? Jak číst vzkazy, které nám posílá naše Duše a Vesmír? To vše zjistíte.

Rozvoj intuice

Pokud máme být schopni následovat vedení naší duše, bez intuice to nepůjde. A intuice je jako sval. Máme ji všichni, ale když ji nepoužíváme, zakrní. A naopak čím víc ji používáme a řídíme se jí, tím lépe nám slouží.

Tarot jako zrcadlo a ukazatel směru

Jsem zcela přesvědčená o tom, že tarot je úžasný nástroj, jehož účel lidi špatně pochopili. Nemá sloužit k předpovídání budoucnosti, ale k tvorbě budoucnosti. Ukazuje nám, co ve své realitě vytvoříme, když nic nezměníme. Ukážeme si taky, jak číst z tarotu bez tarotu.

Sladění se s vibrací tvůrce

To, aby jsme byli schopni tvořit realitu, která pro nás bude fungovat, nezáleží ani na našich slovech, ani na našich myšlenkách, ale jen a pouze na naší vibraci. Sladění se s vibrací tvůrce je klíčovým principem.

Jak sama změnit to, co mě zastavuje

To, co může bránit úspěšné tvorbě reality, která pro nás funguje, jsou limitující přesvědčení a emoce. Naučím vás jednoduché metody, jak to, co vás zastavuje, změnit. Pro vlastníky tarotových sad bude identifikace limitů snadnější, ovšem dokážeme si poradit i bez karet.

Co vám kurz přinese?

Vyzkoušený a praxí ověřený model
Kdyby mi někdo před asi tak 10 lety řekl vše, co vím dnes, ušetřila bych si mnoho zklamání, času i peněz. Předávám principy, které jsem se naučila jednak praxí a jednak studiem řady knih a kurzů. Všechny knihy a kurzy měly jednu chybu – samostatně přinášely jen část odpovědí, které dnes vím. Vy už roky studováním a ověřováním trávit nemusíte. 

Na jeho konci budete fungovat jinak
Jde mi o to, abyste především vše implementovali do praxe. Není mým cílem zahltit vás spoustou informací, které si uložíte na svůj systémový hard disk a nikdy nepoužijete. Jde mi o to, „nahrát“ a rozběhnout zcela nový „systémový software“. 

Zažijete, že změna může být i snadná a zábavná
Mé klientky často obdivují lehkost, s jakou tvořím i velké věci. Zažijete na vlastní kůži, že zvýšení úrovně vědomí fakt nemusí být vážná věc. A budu ráda, když si v tomto inspirujete.

Zvýšíte svou soběstačnost
Říká se, že nejvíc lidem pomůžeme, když jim nebudeme prodávat ryby, ale naučíme je rybařit. Až kurz skončí, dokážete si se spoustou věcí, které v tuto chvíli řešíte, poradit samy. Nebudete muset hledat odpovědi venku, nebudete muset čekat na to, až vám někdo pomůže odstranit vaše bloky a limity v každodennosti.

A málem bych zapomněla!
Nejspíš zjistíte, že si přitahujete jiné lidi, události, klienty a taky třeba více peněz, možností, inspirace a zábavy.  Nepředpokládám ovšem, že by tohle byl ten hlavní motiv pro to, vydat se se mnou na tuhle jízdu. 😉 Aspoň ovšem vidíte, na co myslím. Tohle by na jiných prodejkách bylo nahoře!

 

Kolik mě bude kurz stát?

 

Vaše investice je 4999 Kč.

 

(Kurz je možné uhradit ve 2 splátkách)

Za kvalitou tohoto kurzu si stojím. Proto pro něj platí záruka spokojenosti v délce 10 dnů. Pokud během této doby zjistíte, že to není pro vás, stačí mi dát vědět a vrátím vám peníze. 
Nejčastější otázky
Jakou formou a kde bude kurz probíhat?

Veškeré materiály ke kurzu budou k dispozici z uzavřené členské sekci na mém webu. Součástí kurzu bude podpůrná skupina na FB, či Telegramu, dle preferencí účastnic. Vždy po 3 týdnech proběhne živé setkání na Zoomu, kde odpovím živě na vaše otázky. Celkem tedy 3 živá ZOOM setkání. 

Jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Materiály v členské sekci vám zůstanou k dispozici napořád. Obsah skupiny na FB či Telegramu bude k dispozici tak dlouho, jak dlouho bude fungovat konkrétní platforma. ZOOM setkání budou nahrávána a nahrávku budete mít k dispozici. 

Kolik času denně budu na kurz potřebovat?
 

Mým cílem je dát vám tak akorát informací, aby jste se orientovaly, ovšem kurz bude hodně praktický a prožitkový. Obsah budou tvořit videa, všechna budou také v podobě audia, takže je můžete poslouchat kdekoliv. Dále v kurzu budou nepříliš náročné pracovní listy, a nahrávky channelingů, meditací a vizualizací. Praxe bude snadno zařaditelná do běžného dne.

Musím znát a vlastnit tarotové karty?

Znalost tarotu není vůbec nutná. Budu ukazovat jednotlivé principy zejména na archetypech velké arkány, jakákoliv předchozí znalost není nutná. Nezbytné není ani karty vlastnit, nicméně mám tušení, že nejpozději na konci kurzu si vás vaše tarotová sada zavolá. 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě kontaktujte.

 

 

 

 

Nad mraky vždy svítí slunce.

Stačí změnit úroveň, ze které se díváme.