Konzultace

 

Na základě svých zkušeností a zkušeností s vedením kurzů a mentoringových skupin jsem vytvořila přístup, který jsem nazvala Integrativní byznys

Integrativní byznys je o co nejefektivnějším využití zdrojů vnitřních (naše dary, zkušenosti, nástroje, které máme všichni k dispozici) a zdrojů vnějších (peníze, naši spolupracovníci, Země a Zdroj) tak, abychom vytvořili naši unikátní páku, která nám umožní tvořit úspěch bez tlaku, stresu a v lehkosti.

Integrativní byznys je skutečně ženská cesta tvorby byznysu, důraz kladu na to, aby náš způsob komunikace, prodeje a vůbec celý náš byznys ladil s tím, kdo jsme uvnitř a abychom tvořily v souladu a propojení se vším okolo nás.

V neposlední řadě mě velmi baví otvírat nové možnosti. Vždy hledám cestu, jak podnikat efektivněji, s mnohem větší lehkostí. Mám ráda elegantní řešení a ráda si hraju. Byznys je božská hra.

Na vaší cestě vám vždy kryju záda. Přesně vím, kdy potřebujete vrbu a kdy potřebujete přátelsky nakopnout. Dokážu oboje. Věřím vám a věřím ve vás. Vím, že dokážete neuvěřitelné věci. A jsem připravená jít vedle vás tak dlouho, dokud to nebudete vědět a žít taky.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

                                                                            Aktuálně dostupné formy spolupráce

V testovacím režimu jsou nyní dostupné tyto konzultace:

 

Blueprint byznysu

Součástí Integrativního byznysu je sladění vašeho byznysu s rytmy přírody a nastavení přístupu, který vám sedne. Jistě postupně vytvořím skupinový program, v tuto chvíli ovšem jen testuji individuálně.

Vybírat můžete ze dvou variant – Byznys blueprint basic – v úvodní kontultaci se seznámím s vámi, vaším byznysem a projdeme si základní postup, který můžete aplikovat hned, v navazující konzultaci vám ukáži postupy, které budou pro vás na míru a v poslední konzultaci se podíváme na to, jak se vám daří vše implementovat a doladíme, co bude třeba. Délka každé konzultace cca 60 minut. K dispozici budete mít také videa s dalšími informacemi.

Cena balíčku: 6600 korun

Byznys blueprint ekosystém – obsahuje to samé jako varianta basic, k tomu navíc něco, čemu říkám Strom života mého byznysu, což jev podstatě rámec, do kterého zasazujeme byznys, strategie bez strategie zůsob, jak s tím pracovat a jak o tom uvažovat, samy už si zvládnete projít ten samý proces kdykoliv, když budete cítit, že je to nutné. Toto je přístup k byznysu, který ocení zejména kreativní a intuitivní typy a multipotenciálky, které bojují s tím, jak se do svého byznysu vejít se vším, kdo jsou. Tato varianta obsahuje dvě konzultace navíc proti variantě basic.

Cena balíčku: 10 000 korun

Počet balíčků je omezený. Splátky možné. Pokud se ve formuláři ukazuje jako nedostupný, napište mi, ozvu se jakmile se místo pro vás uvolní.

 

Blind spot

Rychlá a efektivní práce, ke které mě inspirovala má cesta autem minulý týden, kdy jsem málem přehlédla auto přijíždějící na křižovatku proto, že se právě nacházelo v místě, kde je sloupek a tudíž tam nevidím. Došlo mi, že podobné „blind spoty“, čili slepá místa, máme všichni i na jiných místech, než jen v autě. Co je to, co nevidím, to je  jedna z nejčastějších otázek, které dostávám na konzultacích.

Mým velkým darem je vhled, tedy v testovacím režimu nabízím prostor podívat se na váš blind spot, místo, na které nevidíte a díky tomu se nehýbete tam, kam jdete. V rámci této konzultace kombinuji čtení v energetickém poli, v tarotu a to, co objevíme, rovnou popíšeme, zviditelníme a rozpustíme díky něktré z metod, které používám a učím.

Délka konzultace je 45-60 minut. Cena: 2000 korun.

 

                                                                                                     Možnosti individuální spolupráce

S.T.A.Y. with Šárka

Pokud si chcete vyzkoušet, jak se vám se mnou pracuje, zvolte balíček S.T.A.Y. with Šárka, který tvoří 3 navazující cca 30 minutová setkání. Z každého odejdete s úkolem a až ho dokončíte, domluvíme se na dalším setkání. Tento balíček může každý klient čerpat pouze jednou a vždy souběžně pracuji s maximálně čtyřmi klienty. Pokud se ve formuláři ukazuje jako nedostupný, napište mi, ozvu se jakmile se místo pro vás uvolní.

Cena: 3000 korun.

Intenzivní individuální VIP spolupráce

V rámci tohoto balíčku neprodávám svůj čas, prodávám vám celé své know-how, které jsem skládala desítky let a stálo mě to mnoho času, energie i peněz. Vy máte vše k dispozici rovnou, naše spolupráce výrazně zkracuje vaši cestu tam, kam jdete. V rámci tohoto balíčku získáváte první měsíc dvě konzultace, každý další měsíc jednu konzultaci v délce 90 minut  (lze čerpat i v jinak dlouhých blocích), mou podporu na Messengeru v průběhu spolupráce.

V rámci dlouhodobých spoluprací se stávám vaším „sparing partnerem“ v rámci vašeho byznysu. Přistupuji k němu, jako by to byl můj vlastní byznys a dávám vždy maximum možného. Pokud to vidím jako přínosné, nedostáváte „jen konzultace“, dostáváte přístup k mým neveřejným videím, které tvoří mé kurzy a aktuálně jich je téměř 300. Dostáváte k dispozici transformační nahrávky, přepisy a vizualizace, kterých mám několik desítek. Vybíráme ovšem obsah na míru vám, máte přesně to, co potřebujete, abyste se posunuli.

Touto formou spolupracuji vždy souběžně s maximálně třemi klienty, takže pokud se balíček ve formuláři ukazuje jako nedostupný, má kapacita je aktuálně vyčerpaná, napište mi a já se vám ozvu, jakmile budu mít prostor plně se věnovat vám a vašemu byznysu.

Cena: 30 000 korun.

 

Konzultace probíhají na platformě ZOOM, jsou nahrávané, nahrávky máte k dispozici, takže z konzultace můžete čerpat opakovaně.

 

Možné jsou i balíčky na míru, v případě zájmu mě kontaktujte.

 

Co o mě říkají mé klientky? Reference moc nestíhám zpracovávat, polepším se.Zatím aspoň touto formou, rozklikněte si obrázky.