Konzultace

Možná jste už mnohokrát slyšeli, že jsme všichni tvůrci své vlastní reality. Možná jste se už pokoušeli o změnu, ovšem nedaří se to tak dobře, jak byste si přáli. Základní stavební kameny naší reality jsou dva. Tím prvním je náš úhel pohledu na sebe, to čemu věříme o tom, co můžeme, nemůžeme, co dokážeme a nedokážeme. Tím druhým je náš úhel pohledu na svět okolo nás a naše interakce s ním.

Můžeme fungovat z prostoru vědomí vlastní moci, či bezmoci a z prostoru vědomí hojnosti, či nedostatku. Naše realita vzniká jako důsledek vzájemného působení těchto dvou úhlů pohledu a odráží tyto aspekty naprosto věrně a nekompromisně. Dobrá zpráva je, že pokud nežijeme život, který nás těší, můžeme to snadno změnit, potřebujeme ovšem pohnout se základními stavebními kameny naší reality.

V rámci osobních konzultací posouváme váš pohled na to, kdo jste, po čem opravdu toužíte, jaký je váš potenciál a iluze, které jste si okolo sebe vybudovali proto, abyste sami sebe udrželi v pohodlí komfortní zóny. Postupně rozšiřujeme vaše zorné pole tak, abyste viděli více možností, více sebe a zejména svou opravdovou sílu a moc. Jste mnohem víc a dokážete mnohem víc, než jste uvěřili

Pracuji zejména s ženami – podnikatelkami, které touží sdílet svou jedinečnou esenci se světem prostřednictvím byznysu. Podle aktuální situace se zaměřujeme právě na tu oblast, která vyžaduje změnu, aby došlo k posunu. S řadou klientek řeším praktické byznysové záležitosti, cesty, jak expandovat, ovšem vlastně stejně často se potkávám na konzultacích s tématy vztahovými, pokud tam leží příčina toho, že byznys nefunguje tak, jak si klientka přeje. 

 

S ohledem na můj způsob práce v zásadě dává smysl pouze dlouhodobá spolupráce. Pokud máte zájem o individuální spolupráci, kontaktujte mě, projdeme spolu vaši představu, aktuální potřeby a vytvořím pro vás nabídku na míru vašim možnostem a představám. 

Konzultace probíhají na platformě ZOOM, jsou nahrávané, nahrávky máte k dispozici, takže z konzultace můžete čerpat opakovaně