Kurzy a nahrávky

Na této stránce najdete chystané kurzy s mou podporou a evergreeny, které jsou dostupné stále a v případě zájmu o podporu si k nim můžete zakoupit zvýhodněné konzultace a pak mé autorské vizualizace ze série Energetic Blueprint Upgrade (EBU). 

Vzhledem k tomu, že jsem poměrně živelný tvůrce, doporučuji sledovat mé sociální sítě, kde získáte informace o aktuálně chystaných výzvách, kurzech apod.

Most přes minulost

 

Volá vás nový level?

  • Cítíte, že se potřebujete posunout v jakékoliv oblasti života na vyšší level?
  • Pokaždé, když vykročíte ze své komfortní zóny a začnete dělat potřebné kroky, vynoří se něco, co vás vrací zase zpátky?
  • Říkáte si, že je chyba ve vás a snad nikdy se z toho nevyhrabete?

 

Mám pro vás dobrou zprávu. Tohle se totiž děje všem, kteří se snaží, posunout se z místa, kde jsou, do místa, kde chtějí být. Klíčem k tomu, aby se nám podařilo v lehkosti dosáhnout svého cíle je, najít způsob, jak přemostit realitu aktuální a realitu žádanou.

A proto, že jsem to sama mockrát zažila a také mí klienti touto fází pravidelně prochází, vytvořila jsem silnou vizualizaci, kterou jsem nazvala „Most přes minulost

 

Realita hojnosti

Realita hojnosti, nebo realita nedostatku. Co si vybíráte? 

 

Toužíte zažívat ve svém životě více hojnosti?

 

Realita hojnosti je kurzem, který vznikl jako kompilace dvou velmi úspěšných výzev, které jsem realizovala na podzim 2021 a na jaře 2022. Tvoří ho videa, audio nahrávky, pracovní listy a další silná vizualizace ze série EBU (Energetic Blueprint Upgrade), která samostatně není dostupná.  A obsahuje také materiály, které součástí výzev nebyly.

Toužíte vstoupit do své reality hojnosti?

 

Hackerky, s.r.o.

Vykládat budoucnost? Raději vás ji naučím tvořit!

  • 9 týdnů pro vybudování základů tvorby vlastní reality
  • Kurz postavený na základě principů harmonického propojení pěti základních elementů pro maximální efekt s minimálním úsilím
  • Na konci kurzu nebudete mít zaplněný svůj systémový hard disk, ale nainstalovaný nový, funkční software
  • Ukážu vám, že je možné měnit svou realitu v lehkosti a s humorem
  • Interaktivní a atraktivní obsah