Jaké služby poskytuji?

Má nabídka je opravdu pestrá. Vždy však platí, že všechny služby a produkty se doplňují a harmonicky podporují tak, aby jejich efekt byl co největší. Ať začnete esencemi, nahrávkami, či kurzy, nebo se rozhodnete potkat se se mnou osobně, jistě se na vlastní kůži přesvědčíte o tom, že do své tvorby otiskuji ze sebe to nejlepší. Pro mě není žádná zakázka malá. 

Konzultace

Individuální konzultace je prostorem, ve kterém máte mou veškerou pozornost sama pro sebe. A kromě pozornosti také všechny mé dary, zkušenosti a dovednosti.

 

 

Kurzy a nahrávky

V této sekci najdete nahrávky a kurzy, které jsou ihned k dispozici. Můžete si je procházet ve svém vlastním tempu, přístup k nim máte napořád. Pro aktuálně probíhající kurzy s mou podporou sledujte nabídku.

 

 

Esence

Ať již sáhnete po jakékoliv z mých esencí, jistě neuděláte chybu. V esencích jsem propojila svou vášeň pro alchymii s vášní pro vůně. Využijete je samostatně, nebo jako podporu procesu v průběhu individuální spolupráce, či kurzů.

 

 

Pokud máte zájem vytvořit si balíček služeb na míru, kontaktujte mě pro individuální nabídku.

Jak klienti vnímají mé služby…

Díky dlouhodobé spolupráci se Šárkou jsem si konečně dovolila otevřeně komunikovat to, co skutečně nabízím. Přestala jsem se schovávat za různá zavedená označení, odvážila jsem se vstoupit do svojí originality.

Po celou dobu mě Šárka podporovala, jemně vedla od hlavy k intuici a zároveň pomáhala rozkrývat strachy a bloky, které mně nedovolovaly se plně projevit. Krok po kroku jsem objevovala svět mimo svoji mysl a zjistila jsem, že když přestanu tlačit rozumem a poslechnu svoje srdce, věci se najednou začnou samy skládat, stačí jen následovat vnitřní vedení.

Během naší společné práce jsem si přišla na mnoho důležitých aha momentů, některé z nich velmi zásadně ovlivnily moje další směřování.

Skvělou podporou na mé cestě jsou i úžasné esence, které Šárka tvoří. Šárka je pro mě velkou inspirací v tom, že peníze lze vydělávat i jinak než dřinou a urputnou snahou.

Děkuji za naší společnou cestu! A jsem moc ráda, že se na Tebe můžu obrátit, když se ztrácím.

Táňa Rovnerová

Se Šárkou spolupracuji již delší dobu.

Nejdříve jsem řešila spíše podnikatelská témata, později jsem přešla i na témata osobní a partnerská. Koneckonců všechno souvisí se vším a ani já sama jsem občas neviděla, jak je vše propojené.

Šárka využívá různé metody a přístupy, vlastně pro mě jednotlivé přístupy nikdy nebyly zase tak důležité. Důležité pro mě byla Šárka jako průvodkyně, mentorka, inspirující žena, jako někdo, kdo mě tím, co já řeším, provede a kromě podpory mi nabídne mj. i jiné úhly pohledu na věc.

Jiné úhly pohledu, příběhy a konkrétní zkušenosti bylo to, co mi vždycky nejvíc pomohlo. Taky Šárky autenticita a nehodnotící přístup, díky kterému jsem i v těžkých chvílích zpravidla našla smysl v tom, čím právě procházím. 

Veronika Pačesová

Už jsem byla natěšená a v sobotu se pustila do esencí. Lilith, to je moje velká životní výzva, zároveň kámoška a já tu úchvatnou ženu miluji. Teď mi dala pořádně zabrat. Byly to extrémy tu černá, pak bílá. Jízda na horské dráze začala velmi zostra. Asi tak, jak to Lilith umí.

A to měla být jemná esence nic tak velkého, jako je Kolo roku. Hmm, jak pro koho, pro mě to bylo velký a stále je. Za nedělní zklidnění jsem byla ráda. Mohla jsem tvořit a šlo to krásně. Inspirace chodila sama.

A dnes opět se na světlo dostávají věci ukryté a zároveň uvolněné a určené k dořešení. Ještě v pátek by mě to nebavilo řešit, dnes přistupuji harmonicky a s klidem, který vnáším do situací. Druzí to ocení. A já vidím jiné možnosti, přínosné a posouvající.

Tvoří se něco nového, něco velkého a jen to trpělivě čeká. Na co? Až se dořeší jisté skryté a poletující záležitosti, které by mohly kolidovat s plynutím nového směru. Neznamená to, že stojím. Ba naopak letím jak drak.

Šárko, moc děkuji, za tvou práci, kterou přinášíš a děláš. Je nádherná, laskavá a obrovsky přínosná.

Petra Kubálková