Most přes minulost

 

Když se vydáme na cestu za novým záměrem, za větší vizí, když chceme posunout svůj byznys o level výše, velmi brzy začneme narážet na překážky, nepříjemné pocity, vylézají staré vzorce a přesvědčení. Tato fáze je nezbytná, ovšem taky dost nekomfortní a řada lidí to v tomto momentu buď vzdává, nebo propadá pochybnostem a ta cesta se tím prodlužuje a komplikuje. Přitom bez přemosťování mezi bodem výchozím a naším cílem to prostě nejde.

 
Co ovšem jde je, projít tímto procesem rychleji, vědomě a s větší lehkostí. A proto vznikl Most přes minulost. Přesně tohle dělá.
 
Je první ze série vizualizací, které já označuji jako sérii EBU. EBU je zkratka, která znamená Energetic Blueprint Upgrade, česky přepis energetického otisku. Naše vibrace je to, co rozhoduje o tom, jakou realitu si aktivujeme. A Most přes minulost nám pomáhá ladit se tak, aby to klaplo.
 
Za cenu nižší, než je cena jedné terapie, získáte nástroj, který můžete použít kdykoliv, kdy potřebujete vybudovat most mezi tím, co je a tím, co chcete, aby bylo.
Jaký příběh jste přišla vyprávět vy?